SESJA DZIECIĘCA

CO TO ZA SESJA?

Sesję dziecięcą najlepiej zaplanować gdy dziecko już samodzielnie siedzi. Łatwiej załapać z nim kontakt i czymś go zainteresować. Maluch jest już bardziej świadomy i reaguje chociażby na żarty Mamy czy Taty, którzy robią wszystko, by zdjęcia były niezapomnianą pamiątką. Często podróż do obcego miejsca, jakim jest studio fotografii budzi duże zainteresowanie u Dziecka. Nowe zabawki, kolory powodują, że dziecko jest ciekawe i lepiej współpracuje.
Sesję możemy wykonać w studiu, jak i w plenerze. Wszystko zależy od Waszych preferencji, oczekiwań i pogody. Razem omawiamy charakter sesji i uzgadniamy stylizację (posiadam ciekawe dodatki i gadżety, które chętnie udostępniam). Zwracam szczególną uwagę na strój dziecka. Sprawdzą się najlepiej ciuszki w naturalnych kolorach, bez krzykliwych wzorów i napisów, które odwracają uwagę od twarzy modela.
Podczas sesji pragnę uchwycić maluchy podczas zabawy, kiedy są zrelaksowane i zadowolone. Będę potrzebowała do tego Waszej pomocy, bo to Wy najlepiej wiecie co sprawia przyjemność waszemu dziecku.